ipad1111

Esdisis yapısının temeli çağrı merkezi ve çağrı merkezi sistemleri alanında sektörün içinde uzun yıllar çalışarak tecrübelerini birikime çevirmesidir.
Bu birikim bizim Esdisis’i kurmamıza neden ve yardımcı olmuştur.

Kasım 2015’de hizmete açılan firmamız 1 yılda sektörde yer alan rakiplerinin birçoğunu geride bırakmayı başarmıştır.
Bunun gerçekleşmesini sağlayan yurtiçi ve yurtdışında ki müşterilerimize teşekkür ederiz.

Firmamızın temel gayesi ismimizin her daim ” Güvenilir ” kelimesi ile yanyana anılmasıdır.
Müşteri portföyümüzün geneli sektör içersinde sağlamış olduğumuz güvenilir görüşü nedeni ile bizimle çalışmak istediklerini iletmişlerdir ve bundan gurur duymaktayız.

Tecrübelerimiz sayesinde sektörün Otomatik Arama Sistemi (Predictive Dialer) olarak çağa uygun gereksinimlerini müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sunmaktayız.
Önceliğimiz müşterimizin çalışma şartlarını, koşullarını ve ihtiyaçlarını öğrenerek hizmetini vermiş olduğumuz sistemi müşteriye özel yapılandırmak ve günlük sistem takibi ile müşterimizin sistemimizden ne kadar verim aldığını değerlendirmektir.

Hizmet şartlarına göre müşterilerimize gerek sistemler hakkında gerek müşteri lokasyonu hakkında tavsiye ve önerilerimizi sunarak çalışma şartlarını en sağlıklı hale getirerek verimliliklerini arttırma çalışmaları yapmaktayız.

Günlük veya haftalık olarak sürekli yenilenen ve güncellenen otomatik arama sistemimiz Esdisis V2 ile hizmet vermekteyiz.

Esdisis, müşterilerinin çalışma sağlığını ve sürekliliğini önemsemektedir.

web-iletisim-görsel